Jesteś tutaj: Start / Informacja publiczna
  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

INFORMACJA PUBLICZNA
na podst.  Ustawy z dnia 6 września 2001r o dostępie do informacji publicznej (tj. z dnia 14 kwietnia 2014r. Dz.U. z 2014r. poz. 782)

Informacja publiczna, która nie została udostępniona w Biuletynie Informacji Publicznej jest udostępniana na wniosek.

 

Prawo do informacji publicznej podlega ograniczeniu ze względu na prywatność osoby fizycznej lub tajemnicę przedsiębiorcy oraz podlega ograniczeniu w zakresie i na zasadach określonych w przepisach o ochronie informacji niejawnych oraz o ochronie innych tajemnic ustawowo chronionych.

 

Urząd obowiązany do udostępnienia informacji publicznej na wniosek zastrzega prawo do pobrania opłaty od wnioskodawcy w przypadku poniesienia kosztów związanych ze sposobem udostępnienia lub koniecznością przekształcenia informacji w formę wskazaną we wniosku w wysokości odpowiadającej tym kosztom.
Inspekcja Handlowa nie udostępnia planów kontroli, programów kontroli, rejestru skarg oraz innych dokumentów ustawowo chronionych.

Zarządzenie Nr 13/2016 Świętokrzyskiego Wojewódzkiego Inspektora Inspekcji Handlowej ws. udostępniania na wniosek informacji publicznej oraz udostępniania informacji sektora publicznego w celu ponownego wykorzystania (załącznik)

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:WIIH Kielce
Data utworzenia:2017-03-12
Data publikacji:2017-03-12
Osoba sporządzająca dokument:Marek Piwowarczyk
Osoba wprowadzająca dokument:Marek Piwowarczyk
Liczba odwiedzin:203