Jesteś tutaj: Start / Dane podstawowe

Dane podstawowe

mapka LOKALIZACJA

Wojewódzki Inspektorat Inspekcji Handlowej w Kielcach
25-501 Kielce, ul. Sienkiewicza 76,
piętro II pokój 18 (sekretariat)
województwo świętokrzyskie
NIP 959-08-30-686, REGON 000136840
Godziny urzędowania : poniedziałek 7:30 - 17:00,  wtorek - piątek 7:30 - 15:30


Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość, iż w dniu 15 października odszedł od nas Pan Dyrektor Wojciech Bugaj. Będzie nam szczerze brakować Jego wiedzy i doświadczenia, codziennego uśmiechu i wielkiego optymizmu.Straciliśmy człowieka który był dla nas wszystkich wzorem urzędnika i oddanego społecznika.Nieoczekiwana śmierć Pana Dyrektora Wojciecha Bugaja jest dla nas wszystkich niepowetowaną i bardzo bolesną stratą.
Dyrekcja oraz Pracownicy inspektoratu składają Rodzinie Pana Dyrektora Wojciecha Bugaja najszczersze wyrazy współczucia.

UWAGA !
W związku z pandemią koronawirusa i wprowadzeniem w Kielcach i powiecie kieleckim czerwonej strefy, mając na uwadze bezpieczeństwo zdrowotne naszych klientów oraz pracowników – zwracamy się do wszystkich naszych interesantów o zachowanie zdalnej formy załatwiania spraw w naszym urzędzie. Mając na uwadze powyższe, informujemy, iż wszelkie sprawy można załatwić :

  • telefonicznie, telefon : 41 366 19 41
  • elektronicznie, e mail: wiih.kielce@pro.onet.pl
  • drogą poczty tradycyjnej, wysyłając korespondencję na adres : Wojewódzki Inspektorat Inspekcji Handlowej, 25-501 Kielce, ul. Sienkiewicza 76
  • za pośrednictwem platformy ePUAP

WAŻNA INFORMACJA !
Od 25 maja 2020 r. w Wojewódzkim Inspektoracie Inspekcji Handlowej w Kielcach została przywrócona bezpośrednia obsługa interesanta.
Mając na uwadze obowiązujący na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stan epidemii przyjmowanie interesantów odbywać się będzie wyłącznie z zachowaniem wysokiego reżimu sanitarnego.
Interesanci są zobowiązani do posiadania i noszenia maseczek ochronnych na terenie inspektoratu, a także do dezynfekcji rąk środkiem znajdującym się przy wejściu.
Każdej osobie wchodzącej do budynku zmierzona zostanie temperatura ciała.
Dziękuję za zrozumienie

 
Świętokrzyski Wojewódzki Inspektor Inspekcji Handlowej w Kielcach
Urszula Łutczyk

telefonTEL: 41-366-19-41

faxFAX: 41-366-22-34

pocztae-mail: wiih.kielce@pro.onet.pl
(maks. wielkość załącznika to 50 MB)

strona www strona www (BIP): wiihkielce.pl

INFORMACJA DLA OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH
Informujemy, że w przypadku chęci skorzystania z pomocy WIIH w Kielcach przez osobę, która nie ma możliwości samodzielnego wejścia do siedziby Inspektoratu (np. porusza się na wózku inwalidzkim) należy uprzednio telefonicznie umówić się z pracownikiem WIIH na konkretny dzień i godzinę celem załatwienia sprawy – nr tel. 41 366 19 41.
e-puap

W ramach platformy ePUAP udostępniamy usługę
Pismo ogólne do podmiotu publicznego

Należy w polu "Znajdź urząd" wpisać nasz kod pocztowy 25-501 a następnie wybrać naszą jednostkę z listy, po czym kliknąć na odnośnik "Pokaż sprawy wybranego urzędu".
Adres skrytki: /v88i45obdy/skrytka

Dopuszczalne formaty załączanych plików: DOC, DOCX, RTF, TXT, PDF, XLS, XLSX, JPG oraz powyższe formaty spakowane ZIP